Aby wzmocnić zespół PKE Polska Sp. z o.o., poszukujemy obecnie na stanowisko

Kierownik projektu

lokalizacja Wrocław
zatrudnienie na pełny etat

PKE Polska jest częścią koncernu PKE Holding AG z siedzibą w Wiedniu. Od ponad 20 lat firma aktywie działa na terenie Polski i realizuje wiele złożonych projektów - techniki zabezpieczeń, technologie medialne, komunikacyjne i transportowe, elektrotechnika, systemy budynków, systemy parkingowe oraz facility management. Nasze doświadczenie pokazało, że najważniejszymi wartościami są bezpieczeństwo, zaufanie i ciągłość relacji biznesowych. Relacje z naszymi Klientami, Partnerami oraz Pracownikami budowane są na wzajemnym szacunku i zaangażowaniu.

Twój zakres obowiązków:

nadzór nad robotami elektrycznymi i/lub teletechnicznymi na dużych projektach
zarządzanie kadrą wykonawczą
zarządzanie kosztami projektów
tworzenie wycen, kosztorysów, ofert
tworzenie harmonogramów prac
utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora
kontrola terminowości, jakości wykonywanych prac
koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Nasze wymagania:

wykształcenie kierunkowe
dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
umiejętność analizy projektów technicznych
umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów
doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/elektrycznej/teletechnicznej
umiejętność planowania i zdolności organizacyjnych
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność i gotowość do kilkudniowych delegacji - warunek konieczny

To oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony (pełny etat) oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych oraz pracę na prestiżowych projektach
przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
pakiet socjalny
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie
spotkania integracyjne

Jesteś zainteresowany/a?
Aplikuj teraz i zostań częścią Naszego zespołu!